Další služby

Přeprava automobilů od IMPORT DIRECT, s.r.o.

Specialista na kusovou a celovozovou mezinárodní přepravu vozidel

Přeprava osobních automobilů a dodávek

Přepravu osobních automobilů zajišťujeme pro naše zákazníky a to po celé Evropě a Švýcarsku.

Můžeme garantovat kvalitu přepravy a celkových služeb, což deklarujeme dlouhodobou spoluprací s významnými výrobci a dovozci automobilů. Přepravu provádíme specializovanými přepravníky, které nabízejí maximální flexibilitu pro zákazníka.

Přeprava motorek, čtyřkolek a skútrů

Tato služba je vhodná pro zákazníky, kteří potřebují zajistit přepravu motorek, skútrů, čtyřkolek a tříkolek.

Přepravu provádíme specializovanými motopřepravníky, které jsou uzpůsobeny pro tento typ přepravy. Kvalita a profesionalita přepravy je zajištěna našimi dlouholetými zkušenostmi, moderními technologiemi a v neposlední řadě také týmem stálých zaměstnanců.

Přeprava obytných aut a karavanů

Pro případy, kdy je nutný převoz karavanů či obytných vozů, máme připravenou speciální techniku, která je právě určena pro tyto specifická přání našich zákazníků.

Slova „nepůjde to, nemůžeme odvézt“ od nás prakticky neuslyšíte. Váš karavan či obytný vůz, libovolných rozměrů a hmotnosti, přepravíme se stejnou kvalitou služeb, jako jakékoli jiné vozidlo – s veškerým dostupným servisem. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat – určitě najdeme kvalitní řešení pro Vás konkrétní případ.

Krytá přeprava automobilů

Pro speciální přání zákazníků nabízí společnost IMPORT DIRECT s.r.o. přepravu ve speciálním krytém vozidle.

Tento způsob přepravy v zakrytém přepravníku představuje mnoho výhod, které ocení především majitelé veteránů, automobilových prototypů a sportovních nebo luxusních vozidel.

Hlavní výhody zakryté přepravy:

  • Možnost přepravy při optimální a konstantní teplotě
  • Ochrana před vlivy počasí a přepravy samotné (vítr, déšť, sníh, prach, nečistoty, …)
  • Vozidlo bude zabezpečeno před očima zvědavců

Pokud máte o tento speciální typ přepravy zájem, tak nás neváhejte kontaktovat. Náš tým Vám rád podá další informace.

Letecká přeprava aut

Letecky přepravujeme osobní automobily. Zaměřujeme se na Dubai, Kuwait, Bahrain, Oman, KSA a Qatar.

Letecká přeprava automobilů je realizována prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší dopravní sítě. Dokážeme přepravit vozidla z UAE, USA, Kanady i Japonska. Naše zkušenosti a kontakty nám dovolují zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy automobilu za zámoří.

Přeprava lodí a člunů

Přepravujeme lodě a čluny do 7,5m délky. Téměř z celé EU a Švýcarska.

Přeprava lodí a člunů je realizována vlastními speciálními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 1 loď / člun) až po největší soupravy (kapacita až 2 lodě do délky 7,5 m). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy.

Uskladnění vozidel

Parkování a uskladnění vozidel, obytných vozů či karavanů v prostorách, která jsou hlídána a sledována ostrahou a kamerovým systémem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vozidla je možné uskladnit v hale či na asfaltové ploše.

Skladování je rozděleno do našich logistických center PrahaPlzeňValašské Meziříčí. Ke skladování je možno domluvit i různé služby v podobě STK, přihlašování na Odboru dopravy, převoz vozidel po celé ČR i EU, mytí, čistění interiéru a běžná údržba.

Zastupování v celním řízení

Příjemce zboží (dovozce) se může nechat zastoupit v celním řízení a přenechat tak všechny náležitosti s vyclením (proclením) zásilky na nás, zástupce, celního deklaranta.

U importních (dovozních) zásilek upřednostňujeme přímé zastoupení. Při přímém zastoupení deklarant jedná jménem dovozce a na jeho účet. Adresátem celního rozhodnutí a plátcem celního dluhu je dovozce, který odpovídá za úplnost, pravdivost a včasnost podání celního prohlášení.

U exportních (vývozních) zásilek mohou být naši zákazníci zastoupeni jak přímo, tak i nepřímo. Záleží na tom, zda se bude vývozní celní prohlášení projednávat ve zjednodušeném postupu či nikoliv.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...