Dovoz aut Praha

Dovoz aut Praha

Jsme zkušení dovozci a přepravci aut. Nejsme startup. Od roku 1991 jsme našim zákazníkům přepravili několik tisíc převážně prémiových aut. Máme vlastní koncept přepravy vozů. Cítíme, že i zájemce o ojetý vůz má nárok na nejlepší přepravní služby a férové jednání. Nabízí všem rychlý a spolehlivý dovoz aut z Evropy na objednávku.

IMPORT DIRECT, s.r.o.

Naše společnost vznikla z lásky k autům a ze soucitu k zákazníkům stávajících přepravců a spedičních společností. Naše strategie proto stojí na těchto pilířích – profesionální přeprava vozidel za férové ceny.

Naší předností je operativnost, kdy jsme schopni pružně reagovat na potřeby našich stálých klientů.

Naše firma byla založena v roce 2021 jako pokračovatel činnosti fyzické osoby podnikající v oblasti dovozu a přepravy automobilů od roku 2010.

Jsme zkušení přepravci aut.

Nejsme startup. Přeprava automobilů, užitkových vozidel, obytných aut, karavanů a motocyklů je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší propracované dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 1 vozidlo) až po největší soupravy (kapacita až 8 vozidel). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Přepravy zajišťujeme kusové (od 1 ks) i celovozové (v počtu 6 – 8 vozidel) téměř odkudkoli z EU a Švýcarska.

Poskytované služby:

  • Aktuální portfolio služeb zahrnuje mezinárodní a vnitrostátní přepravu automobilů a užitkových vozidel. Jsme specialisté se na kusové přepravy již od jednoho vozidla. Vozíme také celovozové kompletní náklady. 
  • Transportně operujeme v České republice, Slovenské republice, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Španělsku, Francii a zemích BENELUXU. 
  • Ve směru do ČR se soustředíme převážně na svozy vozidel z aukcí a autosalonů. 
  • Přepravy uskutečňujeme nákladními vozidly značky VOLVO se speciálními nástavbami pro přepravu vozidel LOHR a KASSBOHRER. 

Přeprava motocyklů

Více informací…

Letecká přeprava vozidel

Více informací…

Krytá přeprava automobilů

Více informací…

Můžete kontaktovat na čísle +420 234 688 377 nebo e-mailem na info@prepravaautomobilu.cz

Můžete nás také kontaktovat přes WhatsApp! Snadno a rychle.

WhatsApp!: +420 607 737 727

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...