Přeskočit na obsah

Dovoz aut ze Španělska

Dovoz aut ze Španělska

IMPORT DIRECT Vám dodá auto na objednávku přesně podle vašich požadavků. Ať už hledáte čistý dovoz auta ze zahraničí nebo komplexní službu se vším všudy, můžeme sloužit. Nevíte-li si rady s výběrem, stačí zavolat a nechat si poradit.

Smyslem našeho podnikání není skladovat spousty automobilů v autobazaru, ale stoprocentně naplnit sny a přání našich zákazníků formou individuálního dovozu automobilů, obytných vozů a karavanů ze zahraničí. Touto cestou jsme schopni snížit provozní náklady na minimum. A proto si můžete být jisti, že cena, která je Vám účtována je očistěna od zbytečných nákladů.

Kvůli ochraně vašich investic a udržení vysoké kvality dovážených automobilů Import Direct dodává na objednávku pouze vozy splňující tyto podmínky: max. počet kilometrů 80.000, maximální stáří 3 roky, minimální tržní cena 350.000Kč, střední a vyšší třídy automobilů. Nejsme globální firma tlačená ke zdi akcionáři. Jde nám o kvalitu, ne kvantitu.

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.

(Např. značka, model, rok, najeté km, motorizace, barva, výbava apod.)
VIP limuzína. Zní to vzletně, honosně a taky draze, že? Dobrá zpráva pro vás ovšem je, že tuhle službu neplatíte. Je pro vás zdarma. A v čem přesně spočívá? Jednoduše v tom, že nebudete-li mít možnost dopravit se na místo předání vašeho nového auta sami, stačí si říct o tuhle VIP limuzínu. Vyzvedne vás a zdarma dopraví k nám, do do Prahy, kde už na vás bude čekat dobrá káva, příjemní lidé a hlavně krásné auto. Zvolte ano nebo ne podle toho, zda budete chtít tuto službu využít.
Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.

Chcete si nechat dovézt auto pouze proto, že bude výrazně levnější než auta v ČR? V tom případě bohužel nemůžeme sloužit. Ceny vozů v ČR spadly v posledních dvou letech na úroveň, kdy zbytek Evropy může jenom závidět. Ale pozor. Levná auta v Česku jsou z dovozu, jen dovozu šrotu. Proč si tedy nechat auto přivézt i bez zázračné ceny?

  1. Levné auto z dovozu s 80.000 najetými kilometry vystavené v českém bazaru je ve skutečnosti auto s najetými 200.000 kilometry a velmi často několikrát bourané.
  2. Kvalitní nebourané auto po prvním majiteli z Německa či severu Evropy má svou cenu pro špičkový technický stav daný kvalitou vozovek a tamějších služeb.
  3. Při nákupu vozu z vybrané zahraniční destinace skrze zkušené obchodníky import direct máte vždy jistotu, že dostanete skutečně to, co jste si objednali.
  4. Ojetá auta ze zahraničí mají kvůli větší kupní síle tamějších obyvatel většinou výrazně lepší výbavu s důrazem na bezpečnost a pohodlí.

A jak funguje samotný proces objednání ověřený desítkami či dokonce stovkami spokojených klientů import direct, viz. Reakce našich klientů?

  1. Pošlete nezávaznou poptávku
  2. Obdržíte nabídku vozu od import direct
  3. Automobil můžete závazně objednat
  4. Do 10 dnů od objednání a složení kauce 30% – 50% z kupní ceny (dle dohody) auto přivezeme, připravíme, přihlásíme a předáme.

Nevíte si rady s výběrem? Nevadí, rádi vám pomůžeme. Vyplňte prosím import direct poptávku, nebo nám vše popište a zašlete na e-mail info@importdirect.cz. Vaši poptávku vyhodnotíme a navrhneme auto, jež bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům.

Máte strach z objednávkového systému? Bojíte se, že se vám auto nebude líbit?
Obavy nejsou na místě. Smysluplnost tohoto konceptu prokazují desítky spokojených klientů.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...