Keramická ochrana laku

Keramická ochrana laku

Dlouhodobá ochrana laku karoserie s použitím nejnovějších technologií a přípravků. Vše se zárukou.

Nově Vám nabízíme špičkovou nanokeramickou ochranu laku – jedná se o nesmírně tvrdý křemičitý povlak, který zajistí fantastický lesk karoserie a zároveň vysoký stupeň ochrany – před kyselými dešti, ptačím trusem a dokonce i před mechanickým poškozením a poškrábáním. To vše až na 2 roky! Můžete si také vybrat, jestli chcete ošetřit celý vůz a nebo jen více ohrožené části, jako například přední nárazník a kapotu. 

Nanokeramická ochrana laku karoserie

Jedná se o 3-6 mikronovou vrstvu oxidu křemíku, která se chemicky naváže na povrch karoserie a dodá Vašemu vozu nepřekonatelný lesk, sytost barvy a ochranu proti všem vnějším vlivům – soli, vodě, naleptání, ale hlavně poškrábání – námi aplikované povlaky mají tvrdost 9H a výdrž až 3 roky. Výborně také odpuzují vodu a nečistoty – údržba tak pro Vás bude hračkou.

Sdružujeme všechny nejznámější výrobce na světě od Kamikaze Collection, Gyeon, GTechniq Exo, Nanolex, Koch-Chemie až po exkluzivní manufaktury.

Pro ty, kteří chtějí vždy něco navíc, nabízíme možnost namíchat nanokeramický povlak v exkluzivní manufaktuře na míru, dle přesného odstínu laku. Jeho vrstvením pak dokážeme získat maximální možný lesk i ochranu.

Součástí služby aplikace nanokeramické ochrany laku je umytí celého vozu včetně podběhů, kol a zádveří. Následuje leštění laku dle balíčku jednokrokem, či vícekrokem až k odstranění 95 % škrábanců a aplikace nanokeramické ochrany laku karoserie. 

Čím začít?

Napište nám

Nechte nám na sebe kontakt a sami se vám ozveme do čtyř hodin v pracovní dny a v následující pracovní den, pokud píšete po pracovní době nebo o víkendu.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Chcete začít jednat hned?
Čekáme na +420 607 737 727
Těšíme se na vás od 9 do 18 hod, po – pá.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...