Rubriky
Přeprava automobilů

Nový pneuservis v České Lípě

Pneuservis Mertlík Česká Lípa představuje svůj pneuservis otevřený pro veřejnost.

Občas to vypadá, že pneuservis má nebo si může otevřít každý. To de-facto může, problém ovšem spočívá ve výsledcích.

Pneuservis Mertlík Česká Lípa představuje svůj pneuservis otevřený pro veřejnost.

Občas to vypadá, že pneuservis má nebo si může otevřít každý. To de-facto může, problém ovšem spočívá ve výsledcích. Koupit si chytrou mašinku na přezouvání a vyvažování není nic složitého, naučit se s nimi ovšem správně pracovat, chce značnou míru umu, zkušenosti a trpělivosti. Nehledě na to, že i mezi těmi mašinkami jsou rozdíly. Pneuservis Mertlík v České Lípě nově otevírá se brány široké veřejnosti i v oblasti pneuservisu. Doposud sloužil spíše pro inzertní potřeby, nyní ovšem máte možnost se objednat, na nic nečekat a už zítra přezouvat i Vy.

  • Přezouvání pneumatik a vyvažování kol
    Jsme vybaveni moderní technikou a přezouváme jakýkoli typ pneu včetně nízko-profilových a speciálních pneumatik. Velkou pozornost rovněž věnujeme správnému vyvážení kola, které má klíčový vliv na stabilitu a jízdní komfort.
  • Prodej nových pneumatik a disků
    Sháníte nové pneumatiky nebo si nevíte rady s výběrem? Nevadí, poradíme, pomůžeme. Vzhledem k našim bohatým zkušenostem vám umíme doporučit vhodnou pneumatiku nebo disk přesně podle potřeby vaší a hlavně vašeho auta. Pokud se sami sebe ptáte, zda v době stovek elektronických e-shopů s pneumatikami má smysl nakupovat v kamenných prodejnách a nechat si radit, říkáme – Má. Má proto, že až příliš často dochází k problémům se špatně zvolenou roztečí, zálisem nebo dokonce rozměrem pneumatik kolidujícím s údaji vedenými ve velkém  TP.

Pozn. Možná nevíte, že pokud se vám stane dopravní nehoda a Vaše auto bude stát na pneumatikách se špatným rozměrem (vůči vašemu TP), může vám pojišťovna zkrátit plnění až o 70%?

  • Sezónní úschova pneumatik
    Pneuservis Mertlík Česká Lípa se snaží nabízet komplexní služby, k čemuž v oblasti pneumatik patří rovněž skladování. Vypracovali jsme velmi sofistikovaný systém uskladnění a evidence pneumatik, který prodlužuje jejich životnost a vám šetří čas. Pneumatiky před uskladněním očistíme, provedeme konzervaci bočnic, upravíme tlak a označíme. Až potom zaklepe na dveře zima nebo jaro, budou vaše pneumatiky 100% připravené.

Pozn. Víte, že nesprávný způsob skladování pneumatik (vlhkost, sluneční záření) snižují životnost pneumatiky (popraskané bočnice, tvrdnutí směsi ) až o 35% ?

Objednávejte se: