O nás

Naše společnost byla založena v roce 2021 jako pokračování činnosti fyzické osoby podnikající v oblasti dovozu a přepravy automobilů od roku 2010. Vozidla přepravujeme protože nás velmi baví a protože chceme přepravu osobních automobilů, obytných vozů, karavanů i motocyklů posunout na úroveň, kterou si zaslouží. Naší předností je operativnost, kdy jsme schopni pružně reagovat na potřeby našich klientů.

Jsme zkušení dovozci a přepravci aut. Nejsme startup. Od roku 1991 jsme našim zákazníkům dovezli několik tisíc převážně prémiových aut.

Přeprava automobilů, užitkových vozidel, obytných aut, karavanů a motocyklů je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší propracované dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 1 vozidlo) až po největší soupravy (kapacita až 10 vozidel). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Přepravy zajišťujeme kusové (od 1 ks) i celovozové (v počtu 8 – 10 vozidel) téměř odkudkoli z EU a Švýcarska.

POSKYTOVANÉ SLUŽBY:

  • Aktuální portfolio služeb zahrnuje mezinárodní a vnitrostátní přepravu automobilů a užitkových vozidel. Jsme specialisté se na kusové přepravy již od jednoho vozidla. Vozíme také celovozové kompletní náklady. 
  • Transportně operujeme v České republice, Slovenské republice, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Španělsku, Francii a zemích BENELUXU. 
  • Ve směru do ČR se soustředíme převážně na svozy vozidel z aukcí a autosalonů. 
  • Přepravy uskutečňujeme nákladními vozidly značky VOLVO se speciálními nástavbami pro přepravu vozidel LOHR a KASSBOHRER. 

Nechte si nezávazně zpracovat nabídku na Vaši nákladní přepravu a přesvědčte se o kvalitách našich služeb.