Přeskočit na obsah

O nás

Společnost IMPORT DIRECT vznikla z lásky k autům a ze soucitu k zákazníkům stávajících přepravců a spedičních společností. Naše strategie proto stojí na těchto pilířích – profesionální přeprava vozidel za férové ceny. Naší předností je operativnost, kdy jsme schopni pružně reagovat na potřeby našich stálých klientů.

Naše firma byla založena v roce 2021 jako pokračovatel činnosti fyzické osoby podnikající v oblasti dovozu a přepravy automobilů od roku 2010. Vozidla přepravujeme protože nás velmi baví a protože chceme přepravu osobních automobilů, obytných vozů, karavanů i motocyklů posunout na úroveň, kterou si zaslouží.

Jsme zkušení dovozci a přepravci aut. Nejsme startup. Od roku 1991 jsme našim zákazníkům dovezli několik tisíc převážně prémiových aut.

Přeprava automobilů, užitkových vozidel, obytných aut, karavanů a motocyklů je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší propracované dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 1 vozidlo) až po největší soupravy (kapacita až 10 vozidel). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Přepravy zajišťujeme kusové (od 1 ks) i celovozové (v počtu 8 – 10 vozidel) téměř odkudkoli z EU a Švýcarska.

Poskytované služby:

  • Aktuální portfolio služeb zahrnuje mezinárodní a vnitrostátní přepravu automobilů a užitkových vozidel. Jsme specialisté se na kusové přepravy již od jednoho vozidla. Vozíme také celovozové kompletní náklady. 
  • Transportně operujeme v České republice, Slovenské republice, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Španělsku, Francii a zemích BENELUXU. 
  • Ve směru do ČR se soustředíme převážně na svozy vozidel z aukcí a autosalonů. 
  • Přepravy uskutečňujeme nákladními vozidly značky VOLVO se speciálními nástavbami pro přepravu vozidel LOHR a KASSBOHRER. 

Čím začít?

Napište nám

Nechte nám na sebe kontakt a sami se vám ozveme do čtyř hodin v pracovní dny a v následující pracovní den, pokud píšete po pracovní době nebo o víkendu.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.
Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...