Proč my?

Proč přeprava automobilů s námi?

Existuje mnoho důvodů, ale jen jeden je ten hlavní. Víme, jak na to. Vyvinutí úspěšné systematiky přepravy vozidel ze zahraničí není samozřejmostí a i po 10ti letech v oboru se neustále učíme novým věcem. Hlavní principy však máme jasné a spatřujeme je jako jediné možné. Je to hlavně poctivost a férové jednání.

Klient je pro nás na prvním místě

„Máme rádi dlouhodobé, osobní vztahy s klienty. Neustále vylepšujeme své služby, vnitřní procesy a celkově se zdokonalujeme, abychom
dokázali klientovi dodat lepší výsledky, které podpoří růst jeho firmy. To nás žene dopředu. Jestli to máte podobně, jste pro nás ideální klient a my pro vás ideální partner ve světě přepravy vozidel.”

Pokrýváme téměř celou EU

A to vám uspoří čas a nervy při hledání více spolehlivých dodavatelů přepravy vozidel. To, co nezvládneme sami zajistíme prostřednictvím subdopravců, kteří jsou součástí naší propracované dopravní sítě. To všechno pod jednou střechou propojené dohromady. Není nic horšího než se stát prostředníkem mezi neshodami dvou dodavatelů nad vaším řešením přepravy.

Co je pro nás důležité?

Chceme udržitelně růst, abychom tu pro vás byli i za 20 let a představovali stabilního partnera, který se neustále zlepšuje a inspiruje Vás.

Ctíme etiku na nejvyšší úrovni a podnikáme zodpovědným způsobem. Získáváme ocenění za udržitelný rozvoj, společenskou odpovědnost a další. Stále před sebou vidíme hodně prostoru pro zlepšení, a přesto jsme našimi zákazníky hodnoceni vysoko.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...