Renovace a rozleštění autolaku

Renovace a rozleštění autolaku

Poškrábaný nebo odřený lak z myšky nebo od větví? Tyto problémy jsou běžné u všech automobilů. Vyřešit je lze jednoduše leštěním karoserie a profesionální renovací laku.

Lak bývá nejčastěji poškozen kartáči z myček aut, které na povrchu způsobují velmi jemné škrábance, které postupem času vytváří dojem zašedlého laku bez lesku. Na samotný lak má vliv samozřejmě také stárnutí či počasí, které se na něm podepíše.

S čím si pomůžeme?

  • Odstraníme všechny jemné škrábance způsobené běžným provozem.
  • Lak zbavíme i hlubších škrábanců a odřenin způsobených například špatným parkováním.
  • Dokonale opravíme také zašlé a přesušené laky, které již ztratily svůj lesk.

Postup naší práce při renovaci a rozleštění laku karoserie.

Každý automobil je jiný a proto vždy volíme individuální přístup. Obvykle ovšem začínáme clayováním, díky kterému zbavíme lak mastnosty a nejhrubších nečistot.

Na řadu poté přichází brousicí a leštící pasty a speciální kotouče s bruskami FLEX a RUPES. Na konci celé procedury vůz umyjeme a karoserii pokryjeme vrstvou prémiového laku Swissvax Mirage. 

Neumíme zázraky, ale mnohdy k nim není daleko. Rozleštění či kompletní renovaci autolaku provádíme profesionálním vybavením značky RUPES v našem autodetailingovém centru.

Součástí služby renovace laku je umytí celého vozu včetně podběhů, kol a zádveří. Následuje leštění laku dle balíčku jednokrokem, či vícekrokem až k odstranění 95 % škrábanců. Aplikace vosku, keramické ochrany či PPF fólie. 

Čím začít?

Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.

Napište nám

Nechte nám na sebe kontakt a sami se vám ozveme do čtyř hodin v pracovní dny a v následující pracovní den, pokud píšete po pracovní době nebo o víkendu.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Chcete začít jednat hned?
Čekáme na +420 607 737 727
Těšíme se na vás od 9 do 18 hod, po – pá.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...