Renovace světlometů

Renovace světlometů

Během provozu automobilu dochází k oxidaci, vzniku drobných škrábanců nebo zašlosti vlivem slunečního záření a počasí. To má za následek snížení propustnosti světla a snížení viditelnosti za jízdy.

Donedávna byla výměna světlometů jediným řešením jejich špatného stavu. Pořízení nových světlometů je nákladné, a proto nabízíme levnější variantu v podobě renovace světlometů s 3M technologií pro odstranění škrábanců, zažloutlé vrstvy a konečné konzervace. Světla budou poté jako nová. Dobře provedená renovace světel je také dlouhodobě stabilní.

Provádíme renovaci povrchů plastových světlometů. Renovujeme plastové kryty předních světel, zadních světel automobilů, motocyklů i skútrů.

Díky převratné technologii navrátíme Vašim světlometům původní průhlednost a tím výrazně zvýšíme jejich svítivost ve srovnání se stávajícím stavem. Díky lepšímu vzhledu, průhlednosti i lesku bude Váš vůz opět atraktivní. V případě prodeje si tak vozidlo zachová svou tržní cenu.

Čím začít?

Napište nám

Nechte nám na sebe kontakt a sami se vám ozveme do čtyř hodin v pracovní dny a v následující pracovní den, pokud píšete po pracovní době nebo o víkendu.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Chcete začít jednat hned?
Čekáme na +420 607 737 727
Těšíme se na vás od 9 do 18 hod, po – pá.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...