Renovace světlometů

Renovace světlometů

Během provozu automobilu dochází k oxidaci, vzniku drobných škrábanců nebo zašlosti vlivem slunečního záření a počasí. To má za následek snížení propustnosti světla a snížení viditelnosti za jízdy.

Donedávna byla výměna světlometů jediným řešením jejich špatného stavu. Pořízení nových světlometů je nákladné, a proto nabízíme levnější variantu v podobě renovace světlometů s 3M technologií pro odstranění škrábanců, zažloutlé vrstvy a konečné konzervace. Světla budou poté jako nová. Dobře provedená renovace světel je také dlouhodobě stabilní.

Provádíme renovaci povrchů plastových světlometů. Renovujeme plastové kryty předních světel, zadních světel automobilů, motocyklů i skútrů.

Díky převratné technologii navrátíme Vašim světlometům původní průhlednost a tím výrazně zvýšíme jejich svítivost ve srovnání se stávajícím stavem. Díky lepšímu vzhledu, průhlednosti i lesku bude Váš vůz opět atraktivní. V případě prodeje si tak vozidlo zachová svou tržní cenu.

Čím začít?

Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.

Napište nám

Nechte nám na sebe kontakt a sami se vám ozveme do čtyř hodin v pracovní dny a v následující pracovní den, pokud píšete po pracovní době nebo o víkendu.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Chcete začít jednat hned?
Čekáme na +420 607 737 727
Těšíme se na vás od 9 do 18 hod, po – pá.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...