Přeskočit na obsah

Ruční mytí aut

Ruční mytí aut

Projet automyčkou je velice pohodlné a rychlé, ale zároveň i nešetrné k laku vozu. Může dojít k poničení vašeho automobilu, poškrábání laku a na vašem voze mohou zůstat nevzhledné stopy.

Užijte si své auto perfektně čisté, připomeňte si vůni a krásu jako byste právě vyjelo z autosalonu. „Zajišťujeme mytí všech značek a typů vozidel. Všechny služby jsou prováděny s profesionálním vybavením, takže s vaším autem vyřešíme všechny typy nečistot.“

Ruční mytí aut

Nabízíme kompletní mytí auta. Exteriér vozu nejprve důkladně omyjeme, odstraníme veškeré nečistoty, hmyz a vyleštíme okna. Poté vůz osušíme a navoskujeme. Samozřejmostí jsou dveřní a prahové prostory.

Využíváme pouze profesionální autokosmetiku na odstranění mastnoty a špíny. Každý detail (kapota, okna, pneu, plasty, zádveří apod.) proměníme v holou čistotu.

Je obecně známo, že 100% ruční mytí je zárukou šetrného zacházení k laku oproti automatických automyček. Nenechte se však oklamat jednoduchostí ruční práce. Ačkoli se může každému na první pohled zdát, že ruční mytí je snadnou procedurou, při neodborném zacházení s nevhodnými nástroji a chemii může dojít k trvalému poškození laku. Přenechte proto tuto neméně podstatnou záležitost odborníkovi.

Čím začít?

Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.

Napište nám

Nechte nám na sebe kontakt a sami se vám ozveme do čtyř hodin v pracovní dny a v následující pracovní den, pokud píšete po pracovní době nebo o víkendu.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Chcete začít jednat hned?
Čekáme na +420 607 737 727
Těšíme se na vás od 9 do 18 hod, po – pá.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...