Vaše nová práce – řidič C+E

Neváhejte a odstartujte Vaši kariéru s námi. Přijmeme řidiče skupiny C+E na hlavní pracovní poměr. Procestujte s námi západní Evropu – Španělsko, Francii, Německo – země s nadstandardním zázemím pro řidiče!
Spojujeme úspěch každého jednotlivce s úspěchem celé firmy – staňte se součástí našeho týmu!

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny C a E
  • průkaz profesní způsobilosti a výpis z karty řidiče
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • zkušenost s přepravou automobilů
  • flexibilní a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • velmi dobré platové podmínky – až 3.000,- € měsíčně
  • stabilní zaměstnání, moderní vozový park
  • roční finanční zvýhodnění nejlepších zaměstnanců

Pohovory se zájemci provádíme na základě zaslaných životopisů či po telefonické domluvě. Vaše životopisy zasílejte na e-mail info@prepravaautomobilu.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. +420 603 737 626.

IMPORT DIRECT, S.R.O.

Naši klienti o nás napsali

Vojtěch Tichý

Brno

Profesionální servis s velmi rychlým dodáním požadovaného auta. Není co vytknout. Dalším zájemcům o kvalitní vůz z Německa můžu tuto firmu jedině doporučit. Po celou dobu realizace dovozu super přístup a velice transparentní jednání. Vojta Tichý

Michal Pavlíček

Polešovice

Mohu doporučit, dal jsem na rady pana Holuba, vybral vůz primo u dealera značky a nelituji. Ze strany pana Holuba pak perfektní podpora v komunikaci s prodejcem, pomoc s platbou, kompletně a rychle zajištěn dovoz včetně registrace vozu. Z mé strany určitě spokojenost.

Mgr. Marin Kalčev

Plzeň

Absolutní spolehlivost, otevřená komunikace, blesková reakce na dotazy, to je můj názor na tuto společnost! Ale především děkuji panu Holubovi za jeho nasazení, přístup a super profesionalitu! Doporučuji všem, kteří si chtějí pořídit auto ze zahraničí.

Jsme hrdí na naši práci a úspěchy

Naši dlouholetí obchodní partneři

„Máme rádi dlouhodobé, osobní vztahy s klienty. Neustále vylepšujeme své služby, vnitřní procesy a celkově se zdokonalujeme, abychom
dokázali klientovi dodat lepší výsledky, které podpoří růst jeho firmy. To nás žene dopředu. Jestli to máte podobně, jste pro nás ideální klient a my pro vás ideální partner ve světě přepravy vozidel.”

Máte dotaz k přepravě vozidel?

Jsme Vám k dispozici každý den od 9 do 18 hodin, o víkendech a svátcích dle dohody. Osobní schůzky je potřeba domluvit nejdříve telefonicky.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...