Závazná objednávka přepravy

Závazná objednávka přepravy

Nechte si nezávazně zpracovat nabídku na Vaši nákladní přepravu a přesvědčte se o kvalitách našich přepravních a spedičních služeb.

Ozveme se Vám co nejdříve. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná. Po úspěšném vyplnění všech údajů odešlete objednávku tlačítkem „Odeslat objednávku“. Po obdržení Vaši objednávky budete kontaktováni naším pracovníkem, který s Vámi probereme možné varianty přepravy.

Objednávání přeprav realizuje zákazník online pomocí objednávkového formuláře, který je napojen do našeho transportního systému.

Žádné telefonování nebo e-mailová komunikace nejsou nutné. Po obdržení informací o nakládce dispečer ihned zaplánuje vozidla určená k transportu na plánovací mapě, nebo je v případě volné kapacity může rovnou přidělit řidiči k naložení. Zákazník je následně pomocí SMS informován o termínu vyzvednutí i doručení vozidel.

Po zaplánování přepravy novým zákazníkům vystavíme zálohovou fakturu na rezervaci přepravního místa. Ihned po úspěšné úhradě rezervace Vám přijde sms potvrzení na Váš mobilní telefon.

Po uskutečnění dopravy je vygenerována faktura, která je společně s digitalizovaným listem CMR zaslána prostřednictvím e-mailu objednateli přepravy. Procesy jsou nastaveny tak, abychom šetřili zákazníkům čas při objednání přeprav, zajistili kompletní přehled o stavu objednávek, realizovaných transportů a veškerých dokumentů na jednom místě. Pojďte si vyzkoušet dopravu na moderní způsob. Uvidíte, že ušetříte čas i peníze.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...