O nás

Vítejte u IMPORT DIRECT

„Každý chce za dopravu zakoupeného automobilu ze zahraničí do České republiky utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci.“

Potřebujete přepravit firemní vozidla nebo soukromý automobil v rámci Evropy? Vyžadujete spolehlivý přístup a maximální bezpečnost přepravy? Využijte našich přepravních služeb a my Vás přesvědčíme o našich kvalitách. Obousměrná přeprava vozidel mezi Českou republikou a zahraniční destinací může být jednodušší. 

Přeprava automobilů, užitkových vozidel, karavanů, obytných aut a motocyklů je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 2 vozidla) až po největší soupravy (kapacita až 10 vozidel). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Přepravy zajišťujeme kusové (od 1 ks) i celovozové (v počtu 8 – 10 vozidel) téměř odkudkoli z EU a Švýcarska.

Využívejte pravidelně naše přepravní služby a získejte spolehlivého partnera pro Vaši domácnost i firmu. Postaráme se o bezpečnou přepravu Vašeho vozidla.

Poptávka přepravy

Proč přeprava automobilů s námi?

Existuje mnoho důvodů, ale jen jeden je ten hlavní. Víme, jak na to. Vyvinutí úspěšné systematiky přepravy vozidel ze zahraničí není samozřejmostí a i po 30ti letech v oboru se neustále učíme novým věcem. Hlavní principy však máme jasné a spatřujeme je jako jediné možné. Je to hlavně poctivost a férové jednání.

Klient je pro nás na prvním místě

”Klient je pro nás na prvním místě „Máme rádi dlouhodobé, osobní vztahy s klienty. Neustále vylepšujeme své služby, vnitřní procesy a celkově se zdokonalujeme, abychom dokázali klientovi dodat lepší výsledky, které podpoří růst jeho firmy. To nás žene dopředu. Jestli to máte podobně, jste pro nás ideální klient a my pro vás ideální partner ve světě přepravy vozidel.”

Poptávka přepravy

Pokrýváme téměř celou EU a Švýcarsko

A to vám uspoří čas a nervy při hledání více spolehlivých dodavatelů přepravy vozidel. To, co nezvládneme sami zajistíme prostřednictvím subdopravců, kteří jsou součástí naší propracované dopravní sítě. To všechno pod jednou střechou propojené dohromady. Není nic horšího než se stát prostředníkem mezi neshodami dvou dodavatelů nad vaším řešením přepravy.

Poptávka přepravy

Co je pro nás a naše podnikání důležité?

Chceme udržitelně růst, abychom tu pro vás byli i za 20 let a představovali stabilního partnera, který se neustále zlepšuje a inspiruje Vás. Ctíme etiku na nejvyšší úrovni a podnikáme zodpovědným způsobem. Získáváme ocenění za udržitelný rozvoj, společenskou odpovědnost a další. Stále před sebou vidíme hodně prostoru pro zlepšení, a přesto jsme našimi zákazníky hodnoceni vysoko.

Poptávka přepravy

Nezávazná poptávka přepravy

+420 607 737 727

Chcete-li znát orientační cenu za Vaši přepravu vozidel, vyplňte prosím náš poptávkový formulář a jeden z našich dispečerů se vám bude v co nejkratší době věnovat.

Poptávka přepravy
Zahájit chat
1
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...