Přeprava obytných aut

Přeprava obytných aut

Profesionální přeprava obytných vozů z aukcí, logistických center, od soukromých prodejců, autobazarů a prodejců nových i ojetých vozů téměř z celé EU a Švýcarska. Přepravy již od 1 vozu.

Přepravujeme obytné vozidla do hmotnosti 2,8 t. Téměř z celé EU a Švýcarska. Přeprava vozidel je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 1 vozidlo) až po největší soupravy (kapacita až 2 obytné vozy). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Přepravy zajišťujeme kusové (od 1 ks) i celovozové (v počtu 2 obytné vozy 2800 kg).

Působnost: Česká republika, Slovensko, Rakousko, Slovinsko, Maďarsko, Polsko, Itálie, Německo, Belgie, Nizozemsko, Lucembursko, Švédsko, Dánsko, Norsko, Švýcarsko, Francie, Portugalsko, Španělsko, Mallorka, Tenerife.

Poptávka přepravy

Přeprava vozidel

PŘEPRAVA OSOBNÍCH AUT

Přepravujeme osobních vozidla, sportovní, SUV a elektrovozy do hmotnosti 3,5t. CMR pojištění přepravovaného nákladu je v ceně dopravného.

PŘEPRAVA MOTOCYKLŮ

Otevřený i krytý transport motorek, skúrů, tříkolek a čtyřkolek po České republice i Evropě. Spolehlivý a bezpečný transport Vašeho motocyklu.

Přeprava v krytém voze

Pro speciální přání zákazníků nabízíme přepravu v krytém vozidle. Tento způsob přepravy ocení především majitelé veteránů, automobilových prototypů a sportovních nebo luxusních vozidel.

Zahájit chat
1
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...