Přeprava osobních automobilů

Přeprava osobních aut

Profesionální přeprava osobních aut z aukcí, logistických center, od soukromých prodejců, autobazarů a prodejců nových i ojetých vozů téměř z celé EU a Švýcarska. Přepravy již od 1 vozu.

Přepravujeme osobní vozidla do hmotnosti 3,5 t. Téměř z celé EU a Švýcarska. Přeprava vozidel je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 1 vozidlo) až po největší soupravy (kapacita až 8 osobních vozidel). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Přepravy zajišťujeme kusové (od 1 ks) i celovozové (v počtu až 8 vozidel o hmotnosti 2400 kg).

Působnost: Česká republika, Slovensko, Rakousko, Slovinsko, Maďarsko, Polsko, Itálie, Německo, Belgie, Nizozemsko, Lucembursko, Švédsko, Dánsko, Norsko, Švýcarsko, Francie, Portugalsko, Španělsko, Mallorka, Tenerife.

Poptávka přepravy

Přeprava vozidel

PŘEPRAVA OSOBNÍCH AUT

Přepravujeme osobních vozidla, sportovní, SUV a elektrovozy do hmotnosti 3,5t. CMR pojištění přepravovaného nákladu je v ceně dopravného.

PŘEPRAVA MOTOCYKLŮ

Otevřený i krytý transport motorek, skúrů, tříkolek a čtyřkolek po České republice i Evropě. Spolehlivý a bezpečný transport Vašeho motocyklu.

Přeprava v krytém voze

Pro speciální přání zákazníků nabízíme přepravu v krytém vozidle. Tento způsob přepravy ocení především majitelé veteránů, automobilových prototypů a sportovních nebo luxusních vozidel.

Nezávazná poptávka přepravy

+420 607 737 727

Chcete-li znát orientační cenu za Vaši přepravu vozidel, vyplňte prosím náš poptávkový formulář a jeden z našich dispečerů se vám bude v co nejkratší době věnovat.

Poptávka přepravy
Zahájit chat
1
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...