Fotogalerie přepravy vozidel

Určitě jste zvědaví jak vypadá profesionální přeprava vozidel a flotila tahačů, které vozí Vaše vozidla.

Tak toto jsou vozidla, která jsme již dovezli a přepravili našim klientům. Jsou pouze obrazem toho, co přepravujeme. Chcete-li vozidlo od nás přepravit, máte možnost.

Pokud se chcete o nás vědět více, volejte +420 607 737 727, pište info@prepravaautomobilu.cz, popřípadě se ptejte u těch, kterým auta pravidelně přepravujeme. Nehodláme investovat do reklamy, protože nestíháme to co se „valí“ samo. Baťa ani Ford by s námi nesouhlasili, ale Import direct, s.r.o. si to prostě chce dělat po svém.

Co lidé na nás oceňují?

Práci

Auto s vaší oblíbenou barvou a neobvyklé výbavě dá práci sehnat.  Auto od Import Direct můžete mít v centru Prahy, v Brně, Plzni, nebo ve Valašském Meziříčí. Prohlídnuté, ověřené, zkontrolované, vyčištěné.

Pravdu

Dovážíme zajetá auta. Nepopíráme to.  Naopak. Chceme, aby jste o svém autě věděli všechno. Prověříme servisní historii, zvedneme ho na zvedák, změříme sílu laku, použijeme diagnostiku. Rádi si také promluvíme s Vaším mechanikem. Aby jste měli jistotu. Že je auto OK.

Loajalitu

Nemáme žádné právní oddělení ani reklamační protokoly. Ale máme vlastní servis. Kdykoliv vás na cestách něco zastaví, stačí zavolat. Budeme na vaší straně. Import Direct roste na dobrých zkušenostech.