Poptávka přepravy


Poskytujeme systémové řešení přepravy vozidel z aukcí, logistických center a od ostatních prodejců ojetých vozidel. Přepravy již od 1 ks téměř odkudkoli z EU a Švýcarska do ČR a na Slovensko. Jasná tarifikace přeprav (země jsou rozdělené do cenových pásem s pevnou cenou za každé vozidlo. Krátké dodací lhůty Pojištění vozidel včetně připojištění proti kroupám a vandalismu v ceně dopravného. Jasná komunikace, online přehled o termínu dodání vozidel.

Na přepravu vozidel máme k dispozici 60 přepravníků s kapacitou na 5-10 aut, realizace přeprav již od 1 vozu.

Jsme specialisté na krytou přepravu sportovních a luxusních automobilů. Neustále se snažíme být o krok napřed před konkurencí, proto 90% naší flotily jsou přepravníky v emisní třídě EURO VI, splňující ty nejpřísnější kritéria.

Chcete-li znát orientační cenu za Vaši přepravu vozidel, vyplňte prosím náš poptávkový formulář a jeden z našich dispečerů se vám bude v co nejkratší době věnovat. Velmi výhodné ceny při pravidelné spolupráci.

Cena přepravy automobilu

Pokud si necháte přivézt auto někým, koho zajímají jenom vydělané peníze, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy.

Abychom mohli připravit přesnou cenovou nabídku přepravy, budeme od Vás potřebovat nějaké vstupní údaje. Budeme potřebovat vědět místo nakládky a místo složení. Samozřejmě musíme mít informace o tom co se bude přepravovat – značku, model automobilu a orientační cenu přepravovaného nákladu. Stálým klientům nabízíme krátké dodací lhůty a možnost platby převodem na fakturu.

Ozveme se Vám co nejdříve. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná. Po úspěšném vyplnění všech údajů odešlete poptávku tlačítkem „Odeslat nezávaznou poptávku“. Po obdržení Vaší poptávky budete kontaktováni naším pracovníkem, který s Vámi probereme možné varianty přepravy.

Galerie

Nezávazná poptávka přepravy

+420 607 737 727

Chcete-li znát orientační cenu za Vaši přepravu vozidel, vyplňte prosím náš poptávkový formulář a jeden z našich dispečerů se vám bude v co nejkratší době věnovat.

Poptávka přepravy
Zahájit chat
1
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...