Nové, referenční a předváděcí vozy BMW z Německa se slevou až 35%

Ani Dovoz aut z Německa nechce ponechat obchod s kvalitními ojetými automobily BMW náhodě a proto Vám oficiálně a prostřednictvím našeho webu oznamujeme, že jsme zahájili dovoz referenčních vozů BMW a MINI od BMW AG München a participujících autorizovaných dealerů. BMW Premium Selection a MINI Next komplexním způsobem řeší problematiku prodeje ojetých automobilů v síti autorizovaných partnerů značky. V rámci programu byly stanoveny nejen normy pro příjem, přípravu a prezentaci ojetých vozů, ale také soubor souvisejících služeb.

V programu BMW Premium Selection jsou nabízeny výhradně referentské, předváděcí a skladové vozy tovární značky BMW, které v době prodeje nejsou starší 5 let od první registrace a nemají najeto více než 120 000 km. Naprostá většina vozů pochází z vlastních zdrojů BMW. Dalším zdrojem jsou vozy získané od zákazníků v rámci protiúčtu. Vozy, které dealer dokonale zná, protože je sám jako nové prodal a poté i servisoval. Zákazník tak má absolutní jistotu, že kupuje vůz s jasnou a prokazatelnou prodejní a servisní historií.

Každý vůz prodaný v rámci programu BMW Premium Selection je zabezpečený 24 měsíční zárukou a zárukou mobility (stejně jako tomu je u nových vozů). V praxi to znamená, že pokud dojde u vozu k nějakým technickým problémům, jsou vždy vyřešeny a zákazník není nechán bez pomoci.

Je nutné každý vůz před prodejem nechat projít přísnou kontrolou – tzv. „360° kontrolou technického a optického stavu vozu“. Již z názvu je patrné, že se jedná o kompletní kontrolu vozidla, provedenou školeným mechanikem značkového servisu za pomoci špičkové diagnostiky. Zákazník tedy kupuje vůz dokonale prověřený po technické stránce.

Všechna vozidla nabízená v programu BMW Premium Selection jsou pravidelně udržován v autorizovaném servisu. Veškerá historie je snadno prokazatelná a doložitelná.

Nechte zkušenosti a know-how naší firmy pracovat za Vás. Využijte atraktivní možnosti financování pomocí ČSOB Leasing. Umožní splácet Váš vůz ve splátkách, které budou zcela odpovídat Vašemu rozpočtu. Dále jsou pro Vás připraveny kalkulace splátek s individuálně přizpůsobeným pojištěním, dobou splácení a úrokem. Zákazník tak má absolutní jistotu, že kupuje vůz s jasnou a prokazatelnou prodejní a servisní historií.

Potřebujete další informace o nákupu referenčních vozů BMW?

Potřebujete další informace o dovozu nového auta z Německa?

Volejte: +420 607 737 727

Piště: info@dovozautznemecka.cz

Nezávazná poptávka přepravy

+420 607 737 727

Chcete-li znát orientační cenu za Vaši přepravu vozidel, vyplňte prosím náš poptávkový formulář a jeden z našich dispečerů se vám bude v co nejkratší době věnovat.

Poptávka přepravy
Zahájit chat
1
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...