ZIMNÍ DOVOLENÁ 22.12.2023 – 8.1.2024 – Budeme mít zavřeno

Oznamujeme Vám tedy tímto, že v pátek 22. 12. 2023 končíme pro letošní rok s prací a za vydělané peníze se budeme flákat na horách v Itálii a prostě si do 8. ledna 2024 budeme dělat co chceme a nenecháme se nikým honit. Starobní důchod to sice ještě není, ale dovolená ano.

Během dovolené máme sice naplánovány nějaké pracovní schůzky s našimi současnými obchodními partnery i novými dodavateli, ale nebudeme nakupovat žádné auta, ani řešit žádné konkrétní obchody, či dovozy ať už z Německa, Itálie, nebo Španělska (teda mimo již obchody a objednávky které jsou v běhu a předání plánujeme v lednu 2024).

U počítače, tabletu a na telefonu budeme velmi sporadicky a vaše požadavky, dotazy a problémy budeme tedy řešit pouze pokud budeme mít přístup k internetu. Pár dní vydechneme a od konce dovolené se vám budeme s malými přestávičkami plně věnovat do další, tentokrát již plnohodnotné dvouměsíční dovolené, kterou plánujeme na srpen a září 2024 ve Španělsku, nebo opět ve Itálii.

Pokud by jste nás tedy od 22.12.2023 do 8.1.2024 nezastihli ani na e-mailu, ani na telefonu, tak se neomlouváme, ale prostě nepracujeme. Věřím, že pochopíte potřebu odpočinku a přejte nám to. I my Vám přejeme odpočinek, klid na lůžku, teplou vodu a žádné starosti.

Nouzový režim po dobu pracovní dovolené:
Po dobu naší pracovní dovolené funguje nouzový režim a to takto: Pokud nám mermomoci chcete přivézt peníze a koupit některé z aut, které jsme nestihli prodat před Vánoci a máme jej skladem máte smůlu, protože se Vám nebude mít kdo věnovat.

Své dotazy ohledně dovozu a nákupu aut, obytných vozů a karavanů můžete zasílat pomocí našeho kontaktního formuláře, nebo psát na WhatsApp (+420 607 737 727), nebo na e-mail: info@importdirect.cz, jakmile bude možnost tak odpovíme.

Své dotazy a poptávky ohledně přepravy automobilů směřujte prosím na e-mail: dispo@importdirect.cz, info@prepravaautomobilu.cz, Vaše dotazy a poptávky bude řešit kolega Martin Vaněk a vyřídí je jakmile to bude možné.

Budeme si sice užívat, ale večer snad budeme na internetu a pokud budeme mít signál tak i na telefonu, ale konkrétní objednávky nechte prosím až po dovolené, protože naši partneři v zahraničí si také chtějí užít klidu, pohody a načerpat nové síly.

Pokud budete chtít vědět jak si užíváme pracovní dovolenou tak sledujte náš Facebookový profil, který najdete na: https://www.facebook.com/importdirect.cz, občas nějaké fotky přidáme.

sekce Kontaktujte nás s kontakty na naši společnost

sekce Auta na objednávku s vysvětlením toho, jak to u nás funguje

Nezávazná poptávka přepravy

+420 607 737 727

Chcete-li znát orientační cenu za Vaši přepravu vozidel, vyplňte prosím náš poptávkový formulář a jeden z našich dispečerů se vám bude v co nejkratší době věnovat.

Poptávka přepravy
Zahájit chat
1
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...